Kontakt

Pokud máte dotazy k fresh bedýnkám nebo zájem o jejich odběr, prosím kontaktujte nás na emailu: janmora@gmail.com
nebo na telefonu:  602 944 655
Velká letní bedýnka s čerstvým ovocem a zeleninou

Rádi byste ochutnali voňavé ovoce a zeleninu bez chemie, která roste v biozahradě a každý den jí pomáhají růst hřejivé sluneční paprsky? Napište nám nebo zavolejte.
Bedýnky s čerstvou zeleninou dovážíme 1x týdně do Prahy (nejčastěji v neděli nebo v pondělí večer či úterý dopoledne na Prahu 9). V případě zájmu lze za příplatek bedýnky se zeleninou dovézt do blízkého okolí.
Velká letní fresh bedýnka

Naše fresh bedýnky obsahují čerstvé ovoce a zeleninu, kterou sami vypěstujeme a kterou sami konzumujeme. V bedýnkách najdete vždy čerstvé ovoce a zeleninu maximálně pár hodin utrženou. Při pěstování ovoce a zeleniny nepoužíváme žádné pesticidy ani jiné chemikálie, na hnojení využíváme organická hnojiva (různé druhy hnoje, kompost, slepičince, rohovina, zelené hnojení, rostlinné výluhy), protože chceme žít zdravě a v souladu s přírodou. Naše ovoce i zelenina v bedýnkách je tedy v bio kvalitě. Naše zelenina není krásná, naše zelenina je zdravá.
Malá letní bedýnka
Bedýnky s čerstvou zeleninou a ovocem lze odebírat nepravidelně dle domluvy. Je možné připravit bedýnku menší či větší podle toho, jak velcí jedlíci zeleniny a ovoce jste.

1 komentář:

  1. The applying wagering necessities for the deposit plus bonus quantity are 35x. The entire bundle is price 5 BTC and it must be wagered 40x before cashing out. 배당 토토 With Cafe Casino, all new gamers who deposit via Bitcoin, will get to claim a 350% welcome bonus of up to as} $2,500. It’s solely valid in your first deposit, so you higher make it count. If you deposit via crypto might get} an even higher bonus.

    OdpovědětVymazat